ARI Image Slider

XXI Niedziela Zwykła

Słowo na niedzielę

Odpowiedź Szymona Piotra jest pewna, zdecydowana i wypływająca z serca. A jaka jest moja odpowiedź na pytanie Pana Jezusa, które stawia każdemu z nas: za kogo Ty mnie uważasz? Odpowiem tak, jak dyktuje mi serce? Czy będę kalkulował, jak powiedzieć, żeby nie wyszło, że jestem „nawiedzony”? Nie wstydźmy się Pana Jezusa.

 

Aby dać taką odpowiedź, jak św. Piotr, to potrzebna jest nasza prawdziwa relacja z Bogiem, ponieważ tylko umysłem nie jesteśmy w stanie udzielić, tak szczerej i prawdziwej odpowiedzi. Potrzebna jest wiara, a ona jest łaską daną nam od Boga. Ważne, aby się na nią otworzyć i z nią współpracować.

Życzę każdemu prawdziwej i głębokiej wiary.

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.