ARI Image Slider

Plan kolęd 2018/2019

 

Kolęda rozpoczyna się:
- w soboty o 14:00,
- w niedziele o 15:00,
- w dni powszednie o 16:00.
W tym roku w blokach idziemy od ostatniego piętra.


15 listopada – czwartek
1.
ul. Wysockiego 2
2. ul. Wysockiego 4
3. ul. Wysockiego 6

 

16 listopada – piątek
1.
ul. Wysockiego 8
2. ul. Wysockiego 10

 

17 listopada – sobota
1.
ul. Wysockiego 12
2. ul. Wysockiego 14

 

18 listopada – niedziela
1.
ul. Wysockiego 9b 9a  9
2. ul. Katowicka 15

 

19 listopada – poniedziałek
1.
ul. Katowicka od 9a do 1 (nieparzyste)
2. ul. Katowicka 17b – 17c – 13 – 11a – 11

 

20 listopada – wtorek
1.
ul. Katowicka 19b – 19c – 18e – 18d – 18c – 18b – 18a – 18
2. ul. Katowicka 25 – 24 – 23 – 21a

 

22 listopada – czwartek
1.
ul. Katowicka 49 i 29b – 29a – 29
3. ul. Wlk. Skotnica 2 i 1b – 1a – 1

 

23 listopada – piątek
1.
ul. Wlk. Skotnica 7 – 5a – 5 – 3 – 3a
2. ul. Wlk. Skotnica 18

 

24 listopada – sobota
1.
ul. Wlk. Skotnica 19 – 15 – 13a – 13
2. ul. Wlk. Skotnica 21 – 21a – 19a
3. ul. Wlk. Skotnica 11a – 11 – 9a – 9
4. ul. Wlk. Skotnica 20

 

25 listopada – niedziela
1.
ul. Wlk. Skotnica 22
2. ul. Wlk. Skotnica 24
3. ul. Robotnicza 23c – 23b – 23a – 23 oraz 13 – 9 – 5 – 3 – 1
4. ul. Robotnicza 12 – 10 – 8 – 6

 

26 listopada – poniedziałek
1.
ul. Robotnicza 69 – 68 i 20e – 20d – 20c – 20b – 20a – 20
2. ul. Robotnicza 19 – 17 – 15 – 11 – 7

 

27 listopada – wtorek
1.
ul. Robotnicza 21a – 21 – 18 – 16 – 14
2. ul. Powstańców od 20 do 2 (numery parzyste)
3. ul. Powstańców nr nieparzyste od 23 do 3

 

28 listopada – środa
1.
ul. Słupecka 5 – 3 – 1b – 1a – 1

 

29 listopada – czwartek
1.
ul. Słupecka 4b – 4a – 4
2. ul. Słupecka 4e – 4d – 4c
3. ul. Słupecka 13 – 11 – 9 – 7

 

30 listopada – piątek
1.
ul. Słupecka 17a – 17 – 15 – 2
2. ul. Słupecka 25a – 25 – 23 – 21 – 19

 


 

1 grudnia – sobota
1.
ul. Lompy 1 do 7 (nieparzyste) i Lompy 6 do 2 (parzyste)
2. ul. Reymonta 3 – 5 – 7 – 9 – 13 – 15 – 12 – 10 – 8
3. ul. Szymanowskiego i Plac Wolności

 

2 grudnia – niedziela
1.
ul. Strażacka od 6 do 1
2. ul. Oświęcimska 7 – 9 – 11 – 15 oraz nr parzyste od 44 do 28
3. ul. Mickiewicza 3 – 1 oraz Oświęcimska 6 – 14 – 16 – 18 – 20 – 24

 

3 grudnia – poniedziałek
1.
ul. Starokościelna 2 – 4 – 6 oraz Kacza 6 – 4 – 2
2. ul. Katowicka 8 – 6 – 4 oraz Mikołowska 2 i Oświęcimska 2 – 4 – 4a

 

5 grudnia – środa
1.
ul. K. Miarki 11 – 9 – 7 – 5 – 3
2. ul. K. Miarki 8 – 6 – 4
3. ul. A. Krajowej 17 – 5 – 5a

 

6 grudnia – czwartek
1.
ul. K. Miarki 16c – 16b – 16a – 16
2. ul. K. Miarki 32c – 32b – 32a – 32 – 30
3. ul. K. Miarki 32g – 32f – 32e – 32d

 

7 grudnia – piątek
1.
ul. A. Krajowej 1c – 1b – 1a – 1

 

8 grudnia – sobota
1.
ul. K. Miarki 14 – 12 – 10 i 11a – 11b – 11c
2. ul. A. Krajowej 7b – 7a – 7
3. ul. A. Krajowej 4 – 2b – 2a – 2

 

9 grudnia – niedziela
1.
ul. A. Krajowej 6b – 6a – 6 – 4a
2. ul. Krakowska 14c – 14b – 14a – 14 oraz Grunwaldzka 22b – 22a – 22 – 20 i 16 do 2
3. ul. Krakowska parz. od 4 do 10 oraz niep. od 5 do 3 i Grunwaldzka niep. od 11a do1
4. ul. A. Krajowej 10b – 10a – 10

 

10 grudnia – poniedziałek
1.
ul. Wlk. Skotnica 8b – 8a – 8
2. ul. A. Krajowej 12c – 12b – 12a
3. ul. A. Krajowej 8a – 8 – 12

 

11 grudnia – wtorek
1.
ul. A. Krajowej 20 – 18 – 14b – 14a – 14
2. ul. A. Krajowej 16c – 16b – 16a – 16
3. ul. A. Krajowej 25b – 25a – 25 – 21a – 21

 

12 grudnia – środa
1.
ul. A. Krajowej 23b – 23a – 23
2. ul. Wlk. Skotnica 8e – 8d – 8c
3. ul. A. Krajowej 33 – 31 – 29 – 27b – 27a – 27

 

14 grudnia – piątek
1.
ul. A. Krajowej 24 – 22b – 22a – 22
2. ul. A. Krajowej 32b – 32a – 32

 

15 grudnia – sobota
1. 
ul. A. Krajowej 42c – 42b – 42a – 42
2. ul. A. Krajowej 44b – 44a – 44
3. ul. Górnicza 27a – 27 – 25a – 25 – 23a – 23

 

16 grudnia – niedziela
1. 
ul. Górnicza 12c – 12b – 12a – 12 – 11 – 11a – 11b – 7
2. ul. Górnicza 16a – 16 – 17 – 15 – 13
3. ul. Wlk. Skotnica 10a – 10

 

18 grudnia – wtorek
1. 
ul. Górnicza 21b – 21a – 21 – 19
2. ul. Górnicza 20c – 20b – 20a – 20
3. ul. Górnicza 20g – 20f – 20e – 20d

 

19 grudnia – środa
1. 
ul. Górnicza 5
2. ul. Wlk. Skotnica 10c – 10b

 

20 grudnia – czwartek
1. 
ul. Wlk. Skotnica 12a – 12
2. ul. Wlk. Skotnica 12c – 12b

 

27 grudnia – czwartek
1.
ul. Szopena 2c – 2b – 2a – 2
2. ul. Szopena 6 – 4a – 4
3. ul. Szopena 7 – 5 – 3 – 2e – 2d

 

28 grudnia – piątek
1. 
ul. Szopena 17a – 17 – 15 – 13 – 11 – 9
2. ul. Szopena 16 – 14 – 12a – 12 – 10 – 8a – 8

 

29 grudnia – sobota
1. 
ul. Mickiewicza 6 oraz Mickiewicza nr nieparzyste od 61 do 15
2. ul. Mickiewicza 13
3. ul. Wyspiańskiego 2 oraz Wyspiańskiego nr nieparzyste od 15 do 1
4. ul. Mickiewicza 9

 

30 grudnia – niedziela
1. 
ul. Mickiewicza 11
2. ul. Wyspiańskiego 10a – 10 – 4a – 4
3. ul. Wyspiańskiego 6c – 6b – 6a – 6

 


 

2 stycznia – środa
1.
ul. Wyspiańskiego 8b – 8a – 8   
2. ul. Wyspiańskiego 12b – 12a – 12
3. ul. Wyspiańskiego 14a – 14

 

3 stycznia – czwartek
1. 
ul. Wyspiańskiego 14d – 14c – 14b
2. ul. Wyspiańskiego 21b – 21a – 21
3. ul. Wyspiańskiego 17b – 17a – 17

 

4 stycznia – piątek
1. 
ul. Stalmacha 9c – 9b – 9a – 9

 

5 stycznia – sobota
1. 
ul. Wyspiańskiego 23b – 23a – 23 oraz 18 i 16b – 16
2. ul. B. Prusa od 44 do 2 (parzyste)
3. ul. B. Prusa od 43 do 3(nieparzyste) oraz A. Krajowej 34 i 36
4. ul. Wlk. Skotnica 14c – 14b – 14a – 14

 

7 stycznia – poniedziałek
1. 
ul. Stalmacha 11c – 11d – 9d
2. ul. Stalmacha 11b – 11a – 11

 

8 stycznia – wtorek
1. 
ul. Stalmacha 13c – 13b – 13a – 13
2. ul. Stalmacha 7a – 7 i Stalmacha (domy ind.) od 6 do1
3. ul. Stalmacha 7d – 7b – 7c

 

9 stycznia – środa
1. 
ul. Morcinka 2
2. ul. Morcinka 2d – 2c – 2b – 2a
3. ul. Morcinka 5 – 5a – 3a – 3

 

10 stycznia – czwartek
1. 
ul. Morcinka 8c – 8b – 8a – 8
2. ul. Morcinka 6c – 6b – 6a – 6 – 4b – 4a – 4
3. ul. Morcinka 10a – 10 – 7 – 7a – 7b

 

11 stycznia – piątek
1. 
ul. Mikołowska 10b – 10a – 10 – 4
2. ul. Mikołowska 8

 

12 stycznia – sobota
1. 
ul. Mikołowska 12
2. ul. Mikołowska 3 i 5 (od 93 – 49)
3. ul. Mikołowska 5 (od 48 – 1)
4. ul. Mikołowska 7 (od 92 – 49)

 

13 stycznia – niedziela
1.
ul. Mikołowska 7(od 48 – 1)
2. ul. Mikołowska 16
3. ul. Wojska Polskiego 8a – 8 – 2a – 2
4. ul. Wojska Polskiego 26 do 9 (z wyj. nr 10 – 10a)

 

14 stycznia – poniedziałek
1.
ul. Wojska Polskiego 5a – 5
2. ul. Wojska Polskiego 10a – 10
3. ul. Krakowska 210 – 209 i Wlk. Skotnica 16a – 16

 

15 stycznia – wtorek
1.
ul. Wlk. Skotnica 16c – 16b
2. ul. Strumieńskiego 12 i 7

 

16 stycznia – środa
1.
ul. Strumieńskiego 10 i 3
2. ul. Strumieńskiego 8 i 1

 

KOLĘDA DODATKOWA

19 stycznia – sobota
20 stycznia – niedziela


Zgłoszenia tej kolędy w kancelarii parafialnej

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.