ARI Image Slider

Plan kolęd 2019/2020

 

Kolęda rozpoczyna się:
- w soboty o 14:00,
- w niedziele o 15:00,
- w dni powszednie o 16:00.


W tym roku wszystkie trasy kolędowe rozpoczynamy od najniższego piętra.


13 listopada – środa
1.
ul. Strażacka od 1 do 6

 

14 listopada – czwartek
1.
ul. Szymanowskiego i Plac Wolności
2. ul. Kacza 2 – 4 – 6 oraz Starokościelna 6 – 4 – 2

 

15 listopada – piątek
1.
ul. Morcinka 2
2. ul. Morcinka 2a – 2b – 2c – 2d

 

16 listopada – sobota
1.
ul. Morcinka 8 – 8a 8b – 8c
2. ul. Morcinka 4 – 4a – 4b – 6 – 6a – 6b – 6c
3. ul. Morcinka 3 – 3a – 5a – 5

 

17 listopada – niedziela
1.
ul. Morcinka 7b – 7a – 7 – 10 – 10a
2. ul. Wojska Polskiego 2 – 2a – 8 – 8a
3. ul. Wojska Polskiego 9 do 26 (z wyj. nr 10 – 10a)

 

18 listopada – poniedziałek
1.
ul. Wysockiego 2
2. ul. Wojska Polskiego 5 – 5a
3. ul. Wojska Polskiego 10 – 10a 
4. ul. Krakowska 210 – 209 i Wlk. Skotnica 16 – 16a

 

19 listopada – wtorek
1.
ul. Wysockiego 4
2. ul. Strumieńskiego 1 i 8
3. ul. Strumieńskiego 7 i 12
4. ul. Strumieńskiego 3 i 10

 

20 listopada – środa
1.
ul. Mikołowska 5 (1 – 48)
2. ul. Mikołowska 3 i 5 (49 – 93)
3. ul. Mikołowska 12
4. ul. Mikołowska 4 – 10 – 10a – 10b

 

22 listopada – piątek
1.
ul. Mikołowska 7 (49 – 92)
2. ul. Mikołowska 7 (1 – 48)
3. ul. Mikołowska 16

 

23 listopada – sobota
1.
ul. Mikołowska 8
2. ul. Katowicka 15
3. ul. Katowicka od 1 do 9a (nieparzyste)

 

24 listopada – niedziela
1.
ul. Wysockiego 6
2. ul. Katowicka 11 – 11a – 13 – 17c – 17b
3. ul. Katowicka 18 – 18a – 18b – 18c – 18d – 18e – 19c – 19b

 

25 listopada – poniedziałek
1.
ul. Katowicka 21a – 23 – 24 – 25
2. ul. Katowicka 29 – 29a – 29b i 49
3. ul. Robotnicza 1 – 3 – 5 – 9 – 13 oraz 23 – 23a – 23b – 23c

 

26 listopada – wtorek
1.
ul. Wysockiego 8
2. ul. Robotnicza 6 – 8 – 10 – 12
3. ul. Robotnicza 20 – 20a – 20b – 20c – 20d – 20e i 68 – 69
4. ul. Robotnicza 7 – 11 – 15 – 17 – 19

 

27 listopada – środa
1.
ul. Powstańców od 2 do 20 (numery parzyste)
2. ul. Powstańców nr nieparzyste od 3 do 23
3. ul. Lompy Lompy 6 do 2 (parzyste) i 7 do 1 (nieparzyste)
4. ul. Reymonta 8 – 10 – 12 – 15 – 13 – 9 – 7 – 5 – 3

 

28 listopada – czwartek
1.
ul. Wysockiego 10
2. ul. Robotnicza 14 – 16 – 18 – 21 – 21a
3. ul. Słupecka 4 – 4a – 4b
4. ul. Słupecka 4c – 4d – 4e

 

29 listopada – piątek
1.
ul. Słupecka 7 – 9 – 11 – 13
2. ul. Słupecka 1 – 1a – 1b – 3 – 5
3. ul. Słupecka 2 – 15 – 17 – 17a

 

30 listopada – sobota
1.
ul. Wysockiego 12
2. ul. Słupecka 19 – 21 – 23 – 25 – 25a
3. ul. Oświęcimska 4a – 4 – 2 i Mikołowska 2 oraz Katowicka 4 – 6 – 8

 


 

1 grudnia – niedziela
1.
ul. Wysockiego 9 – 9a – 9b
2. ul. Oświęcimska parzyste od 28 do 44 oraz 15 – 11 – 9 – 7
3. ul. Oświęcimska 24 – 20 – 18 – 16 – 14 – 6 oraz Mickiewicza 1 – 3

 

2 grudnia – poniedziałek
1.
ul. Wysockiego 14
2. ul. K. Miarki 3 – 5 – 7 – 9 – 11
3. ul. K. Miarki 4 – 6 – 8

 

3 grudnia – wtorek
1.
ul. K. Miarki 16 – 16a – 16b – 16c
2. ul. K. Miarki 30 – 32 – 32a – 32b – 32c

 

5 grudnia – czwartek
1.
ul. K. Miarki 11c – 11b – 11a i 10 – 12 – 14
2. ul. K. Miarki 32d – 32e – 32f – 32g

 

6 grudnia – piątek
1.
ul. A. Krajowej 5a – 5 – 17

 

7 grudnia – sobota
1.
ul. Wlk. Skotnica 22
2. ul. A. Krajowej 1 – 1a – 1b – 1c
3. ul. A. Krajowej 7 – 7a – 7b

 

8 grudnia – niedziela
1.
ul. Wlk. Skotnica 24
2. ul. A. Krajowej 2 – 2a – 2b – 4
3. ul. A. Krajowej 4a – 6 – 6a – 6b

 

9 grudnia – poniedziałek
1.
ul. A. Krajowej 12a – 12b – 12c
2. ul. A. Krajowej 12 – 8 – 8a
3. ul. A. Krajowej 14 – 14a – 14b – 18 – 20

 

10 grudnia – wtorek
1.
ul. Górnicza 5
2. ul. A. Krajowej 16 – 16a – 16b – 16c
3. ul. A. Krajowej 21 – 21a – 25 – 25a – 25b
4. ul. A. Krajowej 23 – 23a – 23b

 

11 grudnia – środa
1.
ul. Mickiewicza 9
2. ul. A. Krajowej 27 – 27a – 27b – 29 – 31 – 33
3. ul. A. Krajowej 22 – 22a – 22b – 24
4. ul. A. Krajowej 32 – 32a – 32b

 

12 grudnia – czwartek
1.
ul. A. Krajowej 42 – 42a – 42b – 42c
2. ul. A. Krajowej 44 – 44a – 44b
3. ul. A. Krajowej 10 – 10a – 10b

 

13 grudnia – piątek
1.
ul. Wlk. Skotnica 1 – 1a – 1b i 2
2. ul. Wlk. Skotnica 3a – 3 – 5 – 5a – 7

 

14 grudnia – sobota
1.
ul. Wyspiańskiego 12 – 12a – 12b
2. ul. Wlk. Skotnica 16b – 16c
3. ul. Wlk. Skotnica 18
4. ul. Wlk. Skotnica 13 – 13a – 15 – 19

 

15 grudnia – niedziela
1.
ul. Wyspiańskiego 14 – 14a
2. ul. Grunwaldzka 2 do 16 i 20 – 22 – 22a – 22b oraz Krakowska 14 – 14a – 14b – 14c
3. ul. Grunwaldzka niep. od 1 do 11a i Krakowska niep. od 3 do 5 oraz parz. od 10 do 4
4. ul. Wlk. Skotnica 19a – 21a – 21

 

16 grudnia – poniedziałek
1.
ul. Wlk. Skotnica 9 – 9a – 11 – 11a
2. ul. Wlk. Skotnica 20

 

18 grudnia – środa
1.
ul. Wlk. Skotnica 8c – 8d – 8e
2. ul. Wlk. Skotnica 10 – 10a

 

19 grudnia – czwartek
1.
ul. Wlk. Skotnica 8 – 8a – 8b
2. ul. Wlk. Skotnica 10b – 10c

 

20 grudnia – piątek
1. 
ul. Wlk. Skotnica 12 – 12a

 

27 grudnia – piątek
1.
ul. Wlk. Skotnica 12b – 12c
2. ul. Wlk. Skotnica 14b – 14c
3. ul. Wlk. Skotnica 14 – 14a

 

28 grudnia – sobota
1.
ul. Wyspiańskiego 17 – 17a – 17b
2. ul. Górnicza 23 – 23a – 25 – 25a – 27 – 27a
3. ul. Górnicza 7 – 11b – 11a – 11 – 12 – 12a – 12b – 12c

 

29 grudnia – niedziela
1.
ul. Mickiewicza 11
2. ul. Górnicza 13 – 15 – 17 – 16 – 16a
3. ul. Górnicza 19 – 21 – 21a – 21b

 

30 grudnia – poniedziałek
1.
ul. Górnicza 20 – 20a – 20b – 20c
2. ul. Górnicza 20d – 20e – 20f – 20g
3. ul. Szopena 2 – 2a – 2b – 2c

 


 
 

2 stycznia – czwartek
1.
ul. Szopena 4 – 4a – 6
2. ul. Szopena 2d – 2e – 3 – 5 – 7

 

3 stycznia – piątek
1. 
ul. Szopena 9 – 11 – 13 – 15 – 17 – 17a

 

4 stycznia – sobota
1.
ul. Mickiewicza 13
2. ul. Szopena 8 – 8a – 10 – 12 – 12a – 14 – 16
3. ul. Mickiewicza nr nieparzyste od 15 do 61 oraz Mickiewicza 6

 

5 stycznia – niedziela
1.
ul. Wyspiańskiego nr nieparzyste od 1 do 15 oraz Wyspiańskiego 2
2. ul. Wyspiańskiego 4 – 4a – 10 – 10a
3. ul. Wyspiańskiego 6 – 6a – 6b – 6c

 

7 stycznia – wtorek
1.
ul. Stalmacha 9 – 9a – 9b – 9c
2. ul. Wyspiańskiego 8 – 8a – 8b
3. ul. Wyspiańskiego 16 – 16b i 18 oraz 23 – 23a – 23b

 

8 stycznia – środa
1.
ul. Wyspiańskiego 14b – 14c – 14d
2. ul. Wyspiańskiego 21 – 21a – 21b
3. ul. Stalmacha (domy ind.) od 1 do 6 oraz Stalmacha 7 – 7a

 

9 stycznia – czwartek
1.
ul. B. Prusa od 2 do 44 (parzyste)
2. ul. A. Krajowej 3 36 i 34 oraz B. Prusa od 3 do 43 (nieparzyste)
3. ul. Stalmacha 13 – 13a – 13b – 13c

 

10 stycznia – piątek
1.
ul. Stalmacha 9d – 11d – 11c
2. ul. Stalmacha 11 – 11a – 11b
3. ul. Stalmacha 7b – 7c – 7d

 

KOLĘDA DODATKOWA

11 stycznia – sobota
12 stycznia – niedziela


Zgłoszenia tej kolędy w kancelarii parafialnej

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.