ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Od dnia dzisiejszego, tj. 25.03.2020r. zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest sobota, 28 marca 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Ważne informacje!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce i decyzji Metropolity Archidiecezji Katowickiej apelujemy do wszystkich wiernych by skorzystali z dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. w kościele i uczestniczyli w transmisjach Mszy św. radiowych i telewizyjnych.

We Mszy św. w kościele mogą uczestniczyć jedynie osoby, które zamówiły intencję mszalną.

W najbliższym czasie będą odprawiane jedynie Msze św. Nie będzie żadnych nabożeństw. Zawieszone zostają wszystkie spotkania grup parafialnych. Prosimy, aby służba liturgiczna również skorzystała z dyspensy.

Rodziców, którzy zaplanowali chrzest na przyszłą niedzielę (22.03) prosimy o pilny kontakt telefoniczny z kancelarią.

Wszystkie rozporządzenia Ks. Arcybiskupa są dostępne na parafialnej stronie internetowej.

 Ks. Krzysztof Kasza - proboszcz

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.