Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych.
WE MSZACH ŚWIĘTYCH W NASZYM KOŚCIELE MOŻE UCZESTNICZYĆ OK. 90 OSÓB.
Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.

Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele i święta o 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020

Zmarł ks. Marcin Żelazny

W 42. roku życia i 16. roku kapłaństwa zmarł ks. Marcin Żelazny.
Od 2005 r. pełnił posługę duszpasterską w diecezji czeskobudziejowickiej, w ostatnich latach m.in. jako administrator parafii Trhové Sviny.

Ceremonie pogrzebowe:

• 10 stycznia 2019 (czwartek) - parafia Wniebowzięcia NMP, Trhové Sviny w Czechach

- godz. 14.00 - Msza św.

• 12 stycznia 2019 (sobota) - parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach

- godz. 8.30 - eksportacja
- godz. 10.30 - Msza św.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...