ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych.
WE MSZACH ŚWIĘTYCH W NASZYM KOŚCIELE MOŻE UCZESTNICZYĆ OK. 90 OSÓB.
Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.

Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele i święta o 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 25 maja 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Postanowienia Zarządu cmentarza obowiązujące od 25 marca 2020

ZAKTUALIZOWANE POSTANOWIENIA ZARZĄDU CMENTARZA
PARAFII NSPJ W MYSŁOWICACH
obowiązujące od 25.03.2020 do 11.04.2020

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie osób, Zarząd Cmentarza Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach wprowadza następujące zmiany w funkcjonowaniu biura cmentarza:

• biuro będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 13:00,

• w związku ze skróconymi godzinami urzędowania, prosimy o planowanie pochówku z dwudniowym wyprzedzeniem,

• w pomieszczeniu biura cmentarza może jednocześnie przebywać maksymalnie 1 osoba, pozostałe osoby prosimy o zaczekanie na zewnątrz w odpowiedniej odległości od siebie,

• osoby z objawami przeziębienia tj. kaszel, katar, gorączka są proszone o wstrzymanie się z załatwianiem wszelkich spraw do czasu wyzdrowienia lub o załatwianie sprawy przez wyznaczoną osobę,

• prosimy, aby osobiście załatwiać głównie sprawy pogrzebowe, a wszelkie sprawy, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu osobistego załatwiane były za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub telefonicznie (nr telefonu: 798 835 089),

w ceremoniach pogrzebowych może uczestniczyć poza pracownikami firmy pogrzebowej, osobą prowadzącą uroczystość (kapłan/mistrz ceremonii) jedynie 5 osób z rodziny. Odpowiedzialność za zachowanie tego postanowienia spoczywa po stronie rodziny, która organizuje pogrzeb.

Powyższe postanowienia obowiązują od 25.03.2020 do 11.04.2020. W zależności od sytuacji, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia tego okresu.

W obecnej sytuacji dla wspólnego dobra prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do powyższych zasad.

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.