
Bramo niebieska, módl się za nami!
W modlitwach kapłańskich wielbi Kościół Niepokalaną jako szczęsną bramę niebios.
Maryja jest bramą nieba, ponieważ przez nią przyszedł Ten, który nam na nowo otworzył zamknięte podwoje niebios. Ten, który powiedział: "Ja jestem bramą" (J 10, 9)