11 czerwca 1987 roku Święta Penitencjaria Apostolska udzieliła Stowarzyszeniu Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci następujących odpustów zupełnych:
- w dniu wstąpienia do Stowarzyszenia,
• w uroczystość Św. Józefa – 19 marca,
• w Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – 31 maja,
• we Święto Matki Boskiej Bolesnej – 15 września,
• w Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała – 29 września,
• we Święto Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza – 1 października.Warunkiem uzyskania tych odpustów są: - spowiedź i Komunia Święta,
• modlitwa w intencji Ojca Świętego.
Naszymi Patronami są:
- Matka Boża Bolesna,
- Święty Józef,
- Święty Michał Archanioł,
- Święta Teresa od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza.