Oj wiaro

Oj wiaro
moja wiaro
gdybyś była malutka
jak gorczycy ziarenko
nie byłoby niepewności
że Boga nie widać
i że dotknąć Go nie można
I choć Tajemnicą pozostaje


widać Go oczami duszy
nawet tam
gdzie wydaje się że Go nie ma
Miłością serca poznać Go można
bo w miłości ukryty

Wzlatuję zatem
duszą ku niebu
i serce otwieram
by choć na krótko
Tajemnicy Boga doświadczyć