Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych.
WE MSZACH ŚWIĘTYCH W NASZYM KOŚCIELE MOŻE UCZESTNICZYĆ OK. 90 OSÓB.
Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.

Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele i święta o 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020

Kaplica całodziennej adoracji OTWARTA!

Informujemy, że w ciągu całego dnia można adorować Najświętszy Sakrament w kaplicy Świętej Rodziny. Wejście do kaplicy znajduje się od strony ul. Krakowskiej, patrząc na kościół z prawej jego strony.

Kaplica całodziennej adoracji otwarta jest w dni powszednie w godzinach od 8:30 do 18:00 oraz w niedziele od 6:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy!