Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020

Cmentarz

Do naszej parafii należą dwa cmentarze (stary i nowy), które zlokalizowane są przy ul. Mikołowskiej w Mysłowicach.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami funkcjonowania Biura Cmentarza Parafii NSPJ w Mysłowicach: godziny otwarcia, informacje kontaktowe, wymagane dokumenty itp.:

Funkcjonowanie Biura Cmentarza Parafii NSPJ

Nekrologi informujące o śmierci Zmarłych, których pogrzeby odbywają się na naszych cmentarzach, a rodziny wyraziły chęć zamieszczenia ich na stronie internetowej można obejrzeć wchodząc pod podany niżej adres:

System GrobonetOba cmentarze zostały objęte systemem GROBONET, który umożliwia wyszukanie zmarłych pochowanych zarówno na starym jak i na nowym cmentarzu. Dostępna jest również bardzo szczegółowa mapa obydwu cmentarzy. Każdy grób jest opisany i sfotografowany. System umożliwia szybkie wyszukanie zmarłego jak również podanie dokładnego miejsca spoczynku. Zapraszamy do korzystania z tego systemu. Aby wejść do systemu GROBONET, należy kliknąć powyższy banner lub ten link.

Segreguj prawidłowo !

segregacjaW związku z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, na naszych cmentarzach są ustawione kontenery na szkło (kolor zielony) i kontenery na plastik (kolor żółty). Bardzo prosimy wszystkich użytkowników cmentarza o wyrzucanie śmieci do odpowiednich pojemników. Mamy nadzieję, że nasza wspólna troska o segregację odpadów pozwoli nam również na zmniejszenie kosztów wywozu śmieci. Do tej pory w skali roku za wywóz śmieci płaciliśmy około 120 tysięcy złotych.