Cmentarz

Do naszej parafii należą dwa cmentarze (stary i nowy), które zlokalizowane są przy ul. Mikołowskiej w Mysłowicach.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami funkcjonowania Biura Cmentarza Parafii NSPJ w Mysłowicach: godziny otwarcia, informacje kontaktowe, wymagane dokumenty itp.:

Funkcjonowanie Biura Cmentarza Parafii NSPJ

Nekrologi informujące o śmierci Zmarłych, których pogrzeby odbywają się na naszych cmentarzach, a rodziny wyraziły chęć zamieszczenia ich na stronie internetowej można obejrzeć wchodząc pod podany niżej adres:

System GrobonetOba cmentarze zostały objęte systemem GROBONET, który umożliwia wyszukanie zmarłych pochowanych zarówno na starym jak i na nowym cmentarzu. Dostępna jest również bardzo szczegółowa mapa obydwu cmentarzy. Każdy grób jest opisany i sfotografowany. System umożliwia szybkie wyszukanie zmarłego jak również podanie dokładnego miejsca spoczynku. Zapraszamy do korzystania z tego systemu. Aby wejść do systemu GROBONET, należy kliknąć powyższy banner lub ten link.

Segreguj prawidłowo !

segregacjaW związku z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, na naszych cmentarzach są ustawione kontenery na szkło (kolor zielony) i kontenery na plastik (kolor żółty). Bardzo prosimy wszystkich użytkowników cmentarza o wyrzucanie śmieci do odpowiednich pojemników. Mamy nadzieję, że nasza wspólna troska o segregację odpadów pozwoli nam również na zmniejszenie kosztów wywozu śmieci. Do tej pory w skali roku za wywóz śmieci płaciliśmy około 120 tysięcy złotych.