Porządek nabożeństw

- 11:00 (dla dzieci),
- 12:30*,
- 18:00.

* - w miesiącu lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o tej godzinie.

Dni powszednie:

- 8:00,
- 18:00.

Pozostałe msze święte:

- Msza z udzielaniem sakramentu chrztu św. dzieciom w IV niedzielę miesiąca o godz. 12:30,
- Msza szkolna w każdy piątek o godz. 17:30*,
- Msza młodzieżowa w pierwszy piątek miesiąca o godz. 19:00*,
- Msza ku czci Miłosierdzia Bożego z nabożeństwem w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 11.00,
- Msza przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II z prośbą o łaskę wiary, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców naszego miasta każdego szesnastego dnia miesiąca o godz. 8:00.

* - w miesiącu lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o tej godzinie.

Nabożeństwa:

- nieszpory w niedziele i święta o godz. 17:30,
- nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 7:30,
- wystawienie Najświętszego Sakramentu codziennie w Kaplicy całodziennej adoracji,
- nabożeństwo ku czci NSPJ w każdy piątek o godz. 7:30 (a w pierwszy piątek miesiąca także o 17:00),
- nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.30.

Inne:

- odpust parafialny: Niedziela po Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa,