Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020

Porządek nabożeństw

Niedziele i święta:

- 6:30,
- 8:00,
- 9:30,
- 11:00 (dla dzieci),
- 12:30*,
- 18:00.

* - w miesiącu lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o tej godzinie.

Dni powszednie:

- 8:00,
- 18:00.

Pozostałe msze święte:

- Msza z udzielaniem sakramentu chrztu św. dzieciom w IV niedzielę miesiąca o godz. 12:30,
- Msza w intencji rocznych dzieci w III niedzielę miesiąca o godz. 11:00,
- Msza szkolna w każdy piątek o godz. 16:30*,
- Msza młodzieżowa w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19:00*,
- Msza ku czci Miłosierdzia Bożego z nabożeństwem w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 11.00,
- Msza św. dziękczynna za dar beatyfikacji Ojca św. Jana Pawła II z prośbą o rychłą jego kanonizację i o beatyfikację Prymasa Augusta Hlonda każdego szesnastego dnia miesiąca o godz. 18:00.

* - w miesiącu lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o tej godzinie.

Nabożeństwa:

- nieszpory w niedziele i święta o godz. 17:30,
- nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17:30,
- wystawienie Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz. 17:00-18:00,
- nabożeństwo ku czci NSPJ w każdy piątek o godz. 7:30 (a w pierwszy piątek miesiąca także o 17:30),
- nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.30.

Inne:

- odpust parafialny: Niedziela po Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa,