Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020

Funkcjonowanie Biura Cmentarza Parafii NSPJ

WAŻNE:Postanowienia Zarządu cmentarza obowiązujące od 25 marca 2020

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 14:00
Środa: 8:00 - 14:00
Czwartek: 8:00 - 14:00
Piątek: 8:00 - 14:00
Sobota: nieczynne
Niedziele i Święta: nieczynne

KONTAKT:

Telefon komórkowy: 798 835 089

ZARZĄDCA CMENTARZA:

Pan Adam Kafka
przyjmuje petentów w godzinach otwarcia biura.
Wszelkie sprawy załatwiamy tylko i wyłącznie u Zarządcy.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Do załatwienia spraw związanych z POGRZEBEM potrzebne
są następujące dokumenty:

- dokument tożsamości osoby załatwiającej pogrzeb,
- dokument potwierdzający fakt bycia dysponentem grobu, w którym chce się pochować zmarłą osobę,
- akt zgonu zmarłej osoby z Urzędu Stanu Cywilnego,
- kartę zgonu zmarłej osoby przeznaczoną dla cmentarza.

Do załatwienia spraw związanych z REZERWACJAMI potrzebne
są następujące dokumenty:

- dokument tożsamości osoby dokonującej rezerwacji miejsca,
- dokument potwierdzający fakt bycia dysponentem grobu do czasu upływu poprzedniej rezerwacji (dla osób przedłużających ważność miejsca kolejny raz).