ARI Image Slider

„Chcę powiedzieć ci kolego, że w naszej parafii powstała grupa Credo” ;-)
Pani Lodzia

 

Credo

 

Zobacz również galerię zdjęć z wyjazdu.

W ten nieco nietypowy sposób chcemy przedstawić Wam nową grupę, która powstała w naszej parafii. Grupa Credo jest owocem Seminarium Odnowy Wiary, które odbywało się w naszej parafii od października do grudnia 2012 roku. Przez trzy miesiące, co sobotę, spotykaliśmy się na wspólnej modlitwie, dzieleniu się doświadczeniem tego, jako Bóg mówi do nas w swoim słowie i na konferencjach. Na koniec seminarium, okazało się, że ten czas w wielu rozbudził apetyt na więcej, co zaowocowało kontynuacją spotkań.

I tak, pod przewodnictwem ks. Rafała  spotykamy się raz w miesiącu. Seminarium Odnowy Wiary pozwoliło nam rozsmakować się w słowie Bożym i dlatego główny akcent naszych spotkań położony jest na dzieleniu się naszym osobistym, codziennym słuchaniem Pana w Piśmie świętym.

Nasze ostatnie spotkanie przed wakacjami miało nieco inny charakter. Chcieliśmy spędzić ze sobą trochę więcej czasu, nacieszyć się swoim towarzystwem i lepiej poznać, dlatego w sobotę, 15 czerwca, wybraliśmy się  do Kalwarii Zebrzydowskiej.  W drodze do miejsca przeznaczenia zatrzymaliśmy się w Wadowicach. Był tam czas na modlitwę, ale w tym miejscu nie mogło też zabraknąć czasu na kawę i oczywiście kremówki. ;-)

Nasz pobyt w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpoczęliśmy od udziału we Mszy świętej, później był czas na modlitwę osobistą, zakupy w księgarni, smaczne jedzonko i spacer po dróżkach kalwaryjskich. Czas minął bardzo szybko – jak to w dobrym towarzystwie – i niczym się obejrzeliśmy już wracaliśmy do domu.

I w ten sposób minął pierwszy  wyjazd grupy Credo. Zobaczymy się dopiero we wrześniu, ale już teraz zapraszamy na nasze spotkania wszystkich, którzy chcą poznawać Boga i spotykać się z Nim.

 

Zobacz również galerię zdjęć z wyjazdu.

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.