ARI Image Slider

Zmiany personalne

W czwartek 29 sierpnia 2019 roku podczas Mszy Świętej pożegnaliśmy księży Szymona Kocura oraz Jacka Pawlusa. Serdecznie dziękujemy im za posługę w naszej parafii. Ks. Szymon rozpoczął pracę duszpasterską w parafii p.w. Matki Boskiej Różańcowej w Rudzie Śląskiej – Halembie, natomiast ks. Jacek Pawlus w parafii p.w. św. Augustyna w Świętochłowicach – Lipinach.

 

Posługę w naszej parafii rozpoczynają ks. Janusz Wilczek, wyświęcony w 1998 roku, posługujący ostatnio w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu-Zdroju oraz ks. Kamil Kiełkowski wyświęcony w 2016 roku, posługujący ostatnio w parafii p.w. św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu Starym.

 

Życzymy kapłanom na czas pobytu w parafii mysłowickiej wielu łask Bożych i wszystkiego dobrego.

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.