ARI Image Slider

Parafialny Festyn Rodzinny

W najbliższą sobotę (5 września) zapraszamy wszystkich na nasz Parafialny Festyn Rodzinny. Na terenach wokół probostwa w godzinach od 15:00 do 18:00 będą przygotowane dla młodszych i starszych wiekiem naszych parafian festynowe atrakcje (m.in. zabawy i animacje dla dzieci, wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych, pokaz tańca grupy tanecznej). W czasie festynu będziemy zbierać fundusze, które przeznaczymy dla najbiedniejszych dzieci naszej Parafii. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w pomoc związaną z organizacją festynu prosimy o kontakt z ks. Sławkiem.

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.