ARI Image Slider

Wideo rozmowa z księżmi - PRIMA APRILIS

VideochatPodana informacja jest oczywiście żartem primaaprilisowym ;)

Drodzy Parafianie,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników naszej parafialnej strony internetowej oraz dostosowując się do nowoczesnych środków przekazu pragniemy uruchomić na stronie możliwość wideo chatu z duszpasterzami naszej parafii.

 

Dużo osób pragnie skontaktować się z księżmi w wielu różnych sprawach, zadać pytanie, poradzić się czy po prostu porozmawiać. Niestety z braku czasu, a także innych powodów nie zawsze jest możliwe osobiste spotkanie z kapłanem.

W związku z tym prowadzimy prace przygotowujące do umożliwienia wideo chatu z księżmi za pośrednictwem parafialnej strony internetowej. Księża będą pełnić dyżury w wyznaczonych godzinach, co zdecydowanie ułatwi możliwość skontaktowania się z nimi.

Więcej informacji zostanie podanych wkrótce.

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.