ARI Image Slider

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Słowo na niedzielę

Tłum wiwatuje „Hosanna” na cześć Pana Jezusa, który wjeżdża do Jerozolimy. Ten sam tłum, który jak usłyszeliśmy w odczytanej Męce Pana Jezusa, zmanipulowany krzyczy  „ukrzyżuj!”.

W świetle tych dwóch odmiennych postaw, należy się zastanowić, gdzie ja jestem…? Jaka jest moja postawa i zachowanie kiedy mówi się o Bogu?

Należy zawsze starać się dochodzić do prawdy i dopuszczać również do głosu serce… Ponieważ może się zdarzyć, że ktoś będzie chciał podstępnie wpłynąć na nasze decyzje, które nie będą służyły dobru. 

Niech ta niedziela – Męki Pańskiej będzie momentem uświadomienia sobie wielkich wydarzeń zbawczych, które w najbliższych dniach będziemy obchodzić.

Życzę głębokiego przeżycia Świętego Triduum Paschalnego.

 

 

 

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.