ARI Image Slider

Wniebowstąpienie Pańskie

Słowo na niedzielęCzy zdaję sobie sprawę, że jestem pielgrzymem na tym świecie i każdego dnia coraz bardziej przybliżam się nie tylko do dnia mojej śmierci, ale także do przejścia do domu Ojca? Czy ta myśl kształtuje moje codzienne wybory? Prośmy Jezusa, abyśmy mieli odwagę odrzucić to wszystko, co przeszkadza nam w drodze do domu Ojca.

Św. Łukasz mówi jeszcze, że Jezus błogosławił uczniów zanim odszedł do nieba. Błogosławieństwo to moc, które Pan udziela i ochrona, abyśmy nie popadli w moc złego, jak się modlimy słowami Ojcze nasz. Błogosławieństwo Pana to pewność tego, że On nam towarzyszy na naszych drogach. On nas wspiera. W czasie każdej Mszy św. kapłan udziela nam błogosławieństwa. Czy dostrzegam w nim moc działającego Chrystusa?

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.