ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych.
WE MSZACH ŚWIĘTYCH W NASZYM KOŚCIELE MOŻE UCZESTNICZYĆ OK. 90 OSÓB.
Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.

Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele i święta o 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 25 maja 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Święty Józef - 22 marca

Józefie najwierniejszy

Można być wiernym czemuś lub komuś. Chodzi o to, by zachować zgodność między myślami, słowami i czynami, które są podporządkowane temu, co kocham, kogo kocham. Ewangelia uczy, że w wierze, a tym samym w wierności chodzi o kogoś, a nie tylko o coś.

 

 

 

Nasza wiara jest relacją z drugą osobą, tym samym wierność także. Józef jest wierzący i wierny. To wielka wskazówka dla każdego z nas i pytanie o co, a raczej o kogo mi w życiu chodzi i czy moje myśli, słowa i czyny są zgodne, wierne moim wyborom i decyzjom.

Módlmy się także o wierność postanowieniom i obietnicom.

 

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.