ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Święty Józef - 24 marca

Wzorze pracujących

Jest taka anegdota o koniu, który stanął przed niezaoranym polem i powiedział: "Na tyle jestem koniem, ale uda mi się tego pola zaorać". Często właśnie tak myślimy o swojej pracy, jakoby stanowiła o naszej wartości. To nieprawda. Józef był cieślą i pracował na utrzymanie rodziny. To, że jest wzorem, nie wynika z tego, że był przodownikiem pracy i robił najwięcej, ale że żył w harmonii i praca była mądrze wpisana w całe jego życie.

 

Wiemy doskonale, jakie to trudne znaleźć właściwą miarę dla pracy. Aby z jednej strony nie popaść w pracoholizm, a z drugiej w lenistwo czy marnowanie czasu. Pamiętamy to zdanie Jezusa: "Idźcie, odpocznijcie nieco". Często to czy dobrze pracuję, da się poznać po tym, czy umiem odpoczywać.

Módlmy się o harmonię między pracą, a odpoczynkiem

 

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.