ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Święty Józef - 27 marca

Nadziejo chorych

Nie wiemy nic o tym, by Jezusa, Maryję czy Józefa dręczyły jakieś choroby. Widzimy jednak, jak Jezus jest wrażliwy na wszystkich, którzy są dotknięci jakimikolwiek chorobami. Często jest napisane w Ewangelii, że uzdrawiał wszystkich. Jeśli doświadczyliśmy choroby, wiemy, jak ważne jest to, by mieć nadzieję.

 

 

Brak nadziei na wyzdrowienie powoduje, że choroba rozwija się dużo gwałtowniej. Józef, którego nazywamy nadzieją chorych, zanosi ich wszystkich do Jezusa i prosi o uzdrowienie.

Módlmy się, abyśmy nie byli pozbawieni nadziei i umieli podtrzymywać nadzieję w innych.

 

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.