ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest środa, 01 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Święty Józef - 29 marca

Postrachu duchów piekielnych

Duchy piekielne drżą przed Józefem, którego łączy z Jezusem i Maryją więź miłości. Jezus pokonał szatana przez swoją śmierć i zmartwychwstanie. Maryja, jako nowa Ewa, zmiażdżyła głowę starodawnego węża. A Józef jest z nią w pełnej jedności. Złe duchy,
które chcą czynić chaos w tym świecie i zwodzić ludzi, widzą w Józefie swego przeciwnika.

 

Dla nas to znaczy, że zawsze możemy się do niego zwracać, a zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy w jakimś niebezpieczeństwie duchowym. Józef jest mistrzem walki duchowej i nauczycielem modlitwy wewnętrznej.

Módlmy się, aby święty Józef nas nauczył chodzić drogami Bożymi oraz chronił nas od napaści złych duchów.

 

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.