ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Funkcjonowanie Biura Cmentarza Parafii NSPJ

WAŻNE:Postanowienia Zarządu cmentarza obowiązujące od 25 marca 2020

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 14:00
Środa: 8:00 - 14:00
Czwartek: 8:00 - 14:00
Piątek: 8:00 - 14:00
Sobota: nieczynne
Niedziele i Święta: nieczynne

 

KONTAKT:

Telefon komórkowy: 798 835 089
Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZARZĄDCA CMENTARZA:

Pan Adam Kafka
przyjmuje petentów w godzinach otwarcia biura.
Wszelkie sprawy załatwiamy tylko i wyłącznie u Zarządcy.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Do załatwienia spraw związanych z POGRZEBEM potrzebne
są następujące dokumenty:

- dokument tożsamości osoby załatwiającej pogrzeb,
- dokument potwierdzający fakt bycia dysponentem grobu, w którym chce się pochować zmarłą osobę,
- akt zgonu zmarłej osoby z Urzędu Stanu Cywilnego,
- kartę zgonu zmarłej osoby przeznaczoną dla cmentarza.

 

Do załatwienia spraw związanych z REZERWACJAMI potrzebne
są następujące dokumenty:

- dokument tożsamości osoby dokonującej rezerwacji miejsca,
- dokument potwierdzający fakt bycia dysponentem grobu do czasu upływu poprzedniej rezerwacji (dla osób przedłużających ważność miejsca kolejny raz).

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.