Festyn Dzieci Bożych

Piątego września 2015 w naszej Parafii odbył się trzeci Festyn Dzieci Bożych. Już o 15:00 wszystko było dopięte na ostatni guzik i czekaliśmy na rodziny, które przyjdą ze swoimi pociechami. Nie zabrakło wielu wrażeń i emocji.

Dzieci jak i dorośli mogli zobaczyć nasze miasto z wysokości kilkunastu metrów, co ułatwiła strażacka drabina. Pojawiły się również ciekawe postaci takie jak policyjny Sznupek, różowy smok, czy osioł, które rozdawały dzieciom słodycze. Dla młodych odbywały się także zawody piłkarskie polegające na trafieniu piłką do bramki. Za to najmłodsi parafianie wybrali zabawę na dmuchanej zjeżdżalni. W międzyczasie każdy mógł spróbować naszych ciast, a także zjeść kiełbasę z grilla.

Festyn jak najbardziej można zaliczyć do udanych, dlatego zamierzamy spotkać się za rok w jeszcze większym gronie z jeszcze większą ilością atrakcji.

Zobacz również galerię zdjęć.