ARI Image Slider

Nauki przedślubne

Obejmują minimum dwa spotkania dotyczące katolickiej nauki o sakramencie małżeństwa i rodzinie chrześcijańskiej. Mają formę katechezy. W naszej parafii odbywają się mniej więcej raz na kwartał.

Zapisy na platformie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin naszej archidiecezji w zakładce: „narzeczeni – zarezerwuj termin".

 

Najbliższe nauki przedślubne (weekend) w naszej parafii odbędą się :

- 18-19 listopada 2023 (sobota - niedziela).

Zapisy na nauki w naszej parafii tutaj.

 

 

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.