ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Dni Skupienia dla narzeczonych

Spotkania odbywają się w kościele Nawiedzenia NMP (Mysłowice-Brzezinka) w ostatnią niedzielę miesiąca (za wyjątkiem kwietnia, czerwca, sierpnia i grudnia)

- 27.01.2019,
- 24.02.2019,
- 31.03.2019,
- 26.05.2019,
- 28.07.2019,
- 29.09.2019,
- 27.10.2019,
- 24.11.2019.

Dzień skupienia rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 15:30. Następnie konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

 

Uwagi dla uczestniczących w dniu skupienia:

- w spotkaniu biorą udział oczywiście oboje narzeczeni,

- udziału w dniu skupienia nie trzeba wcześniej zgłaszać - wystarczy być w kościele od 15.30,

- spotkanie kończy się ok. godz. 18.00.Narzeczeni mogą wziąć udział w rekolekcjach dla narzeczonych, w ramach których nierzadko mają okazję, by uczestniczyć także w naukach przedślubnych, a także odbyć rozmowę z doradcą życia małżeńskiego i rodzinnego.


Propozycje rekolekcji można znaleźć poniżej:


Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Katowickiej

Dom Rekolekcyjny Domowego Kościoła "Emaus"

Ruch rekolekcyjny "Spotkania Małżeńskie"

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.