ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Daj mi Panie Jezu

Daj mi Panie radość swoją
Daj mi szczęścia ponad miarę
Bo Twe dary smutki koją
Wznoszą w niebo – mnożą wiarę

Kim ja jestem bez Twej mocy
Kim w tym świecie gdym jest sam
Ciągle chodzę w ciemnej nocy
Więc Ci serce swoje dam

Ty mnie zabierz do swej Matki
Która kocha wszystkich ludzi
A szczególnie małe dziatki
Bo ich słabość czułość budzi

Nakarm duszę Świętym Chlebem
Bym był silny w życia bojach
Bym zatęsknił za Twym niebem
Chociaż będę kroczył w znojach

Proszę Ciebie – bardzo proszę
Wybacz zawsze moje złości
Łzą serdeczną grzechy zroszę
Żeby doznać Twej miłości

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.