ARI Image Slider

Transmisje z naszego kościoła NA ŻYWO ->kliknij Tutaj

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca do odwołania zostaje udzielona wiernym dyspensa od uczestnictwa w Mszach Św. niedzielnych. WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE I POGRZEBY BĘDĄ ODPRAWIANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY ORAZ UDZIAŁU W LITURGII TRIDUUM PASCHALNEGO. Kaplica oraz przedsionek kościoła są otwarte i przeznaczone do indywidualnej modlitwy.
Zachęcamy do łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię poprzez transmisje z naszego kościoła w dni powszednie o 8:00 i 18:00 oraz w niedziele o 8:00, 9:30 i 18:00. Zachęcamy również do włączenia się w modlitwę różańcową o 20:30. Codziennie o godzinie 20:15 będą wzywać do wspólnej modlitwy dzwony kościelne.

Dzisiaj jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020
jtemplate.ru - free extensions for joomla

Koszyk malin

Miała wnuczka koszyk malin
tak słodziutkich że aż miło
lecz przed dziadkiem oj się żali
że słoneczko już się skryło

reszta malin nie dojrzeje
i nie będzie w nich czerwieni
czemu z aurą źle się dzieje
czemu słońce już się leni

zrób coś dziadku z tą pogodą
by dojrzały nam owoce
te co mamy zjem nad wodą
co jeść będę w długie noce

posiedzimy nad strumykiem
kocyk sobie rozłożymy
uraczymy się miodzikiem
malinkami nadrobimy

przydałby się koszyk drugi
lecz maliny są zielone
a na niebie sznur chmur długi
słońce strasznie zachmurzone

uproś wiatry na te chmury
niech słoneczko wyjdzie złote
niech malinki grzeje z góry
ja się mogę oblać potem

jakoś zniosę już upały
lecz słoneczko niech nam świeci
by maliny dojrzewały
by je miały inne dzieci

malinami się podzielę
bo nie jestem samolubem
i choć mam dziś ich niewiele
przejdę jednak darów próbę

Informujemy, że witryna www.nspjmyslowice.pl używa tzw. plików cookies. Wykorzystywane są one do prowadzenia statystyk odwiedzin oraz w celu dostosowania wyglądu strony do danego użytkownika. Korzystanie z naszej witryny bez stosownych zmian ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.